Zasady wykorzystania materiałów

Instalatorzy i dystrybutorzy

Instalatorzy i firmy zajmujące się montażem lub dystrybucją produktów firmy PRO-VENT mogą bez ubiegania się o zgodę i informowania, korzystać ze wszystkich materiałów zawartych w serwisach internetowych firmy PRO-VENT. Swobodnie mogą pobierać pliki CAD, karty techniczne, cenniki itp. w celach projektowych, reklamowych oraz do powielania ich, we wszelki możliwy sposób.

Od dnia 15 grudnia 2013 roku wykorzystanie treści z witryny www.geo-klimat.pl, jeśli publikacja jest w Internecie, wymaga umieszczenia widocznego i wyraźnego oznaczenia źródła, np.: „Źródło – www.geo-klimat.pl” lub innego równoważnego. Wymagamy także umieszczenia aktywnego linka do strony, z której treść została pobrana. Wymaganie dotyczy wyłącznie treści pobranych z działu Porady.

Wykorzystanie informacyjne

Jakiekolwiek powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach internetowych należących do firmy PRO-VENT materiałów dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela.

Warunkiem uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów, do których prawa autorskie należą firmy PRO-VENT jest przytoczenie ich w niezmienionej postaci wraz z widocznym i wyraźnym oznaczeniem: „Źródło – www.geo-klimat.pl” lub innym równoważnym, a jeśli publikacja jest w Internecie – wraz z aktywnym linkiem do strony, z której treść została pobrana.

Prawa autorskie

Treść serwisów internetowych należących do firmy PRO-VENT wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przez przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.